دانلود موسیقی خواب و آرامش - Sleep And Relax Music

در دنیای امروز، موسیقی درمانی یکی از بهترین روش های رسیدن به آرامش می باشد. قطعات موسیقی مخصوصی ( موسیقی خواب و آرامش ) نیز برای رسیدن به این منظور ساخته شده که میتوانند با نوای روح انگیز خود، شما را از افکار پریشان زندگی مدرن بیرون آورده و نهایت آرامش را برایتان به ارمغان بیاورند.

در این مطلب، مجموعه ای با عنوان موسیقی خواب و آرامش برای شما تهیه نموده ایم . اگر میخواهید راحت تر بخوابید و یا محیطی آرام و به دور از استرس را در منزل یا محل کارتان ایجاد کنید، این مطلب را از دست ندهید.

 

 

 

این مجموعه موسیقی، به هیچ عنوان یک گردآوری ساده نیست. بلکه تک تک قطعات آن جداگانه و به منظور ایجاد آرامش روحی طراحی گردیده است. در این قطعات از سازهای مخصوص و همچنین ترکیبی از صداهایی از دل طبیعت استفاده گردیده است. مدت زمان برخی از قطعات کوتاه است و زمان برخی دیگر که برای خواب و Relaxation طراحی شده اند تا 70 دقیقه هم میرسد.

 

 

 

این مجموعه ارزشمند حاوی 2 بخش می باشد:

بخش اول: حاوی گلچینی از آثار موسیقی دانان بومی کشورهای مختلف. که شاید شهرت جهانی نداشته باشند، اما نوای روح انگیز ساز آنان شما را مسحور خواهد نمود.

 

بخش دوم: حاوی آثاری از موسیقی دانان مشهور که نهایت آرامش در آنها وجود دارد. برخی از سازندگان آثار این بخش عبارتند از:

Beethoven, Enigma, Enya, George Zamfir, Sigmund Groven, Vivaldi, Yanni, Yiruma

 

اگر میخواهید فضای خانه یا محل کارتان را مملو از آرامش نموده، و یا یک خواب عمیق را تجربه کنید، گوش دادن به قطعات این مجموعه ارزشمند را به شما توصیه می نماییم.

 

مشخصات آهنگ ها :
● تعداد: 135 فایل صوتی
● فرمت: MP3
● کیفیت: 192 کیلوبیت
● مدت: در مجموع 19 ساعت

 

دانلود بخش اول - با حجم 721 مگابایت

دانلود بخش دوم - با حجم 492 مگابایت

پسورد فایل دانلود شده، www.sarzamindownload.com میباشد.

شارژ ایرانسل